Ergonomiška kėdė SSENTIS 10

198,35 EUR
Be mokesčių

Savybės:

- Sėdynės aukščio reguliavimas su Toplift (LGA kokybės sertifikatas)

- Labai patogiai ergonomiškai išformuota sėdimoji dalis

- Ergonomiškai išformuota nugarėlė 

- Patentuota  ortopedinė sėdynė su kamuolio efekto Body-Balance-Tec mechanizmu 

- Kontaktinį mechanizmas  leidžia fiksuoti keletą skirtingų darbo padėčių

- Šis modelis atitinka visus saugos reikalavimus ir įgijęs LGA Tested Quality bei GS ženklus garantuoja aukščiausią gaminio kokybę

Kiekis

Biuro kėdės SSENTIS 10 turi ergonomiškai išformuotą nugarėlę su specialiu išlinkiu stuburui, kurio dėka dirbant mažiau nuvargsta nugaros raumenys. Dėka kėdėje esančio Body Balance Tec mechanizmo Jūsų sėdėjimas primins sėdėjimą ant kamuolio. Jungtis tarp kėdės atlošo ir sėdimosios dalies, lengvai balansuojanti į visas puses, greitai ir efektyviai prisitaiko prie kūno judesių. Vokiečių gamintojo užsakyti medicininiai tyrimai patvirtinta, kad kėdėje naudojamas Body Balance Tec mechanizmas padeda išvengti ilgalaikių nugaros problemų - ilgainiui nejaučiamas didelis stuburo ir nugaros raumenų nuovargis bei įtampa, o ergonominis sėdėjimas leidžia komfortabiliai jaustis darbo metu.

Patogus kėdės aukščio nustatymas Toplift pakėlėju leis lengvai pasirinkti pageidaujamą sėdynės aukštį, o reguliuojami porankiai - tinkamiausią atramą rankoms. Kėdė yra su chromuota metaline baze, užtikrinančia stabilumą bei tvirtumą. SSENTIS 10 - puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia ergonomiško, patikimo ir kokybiško gaminio biure ar namų aplinkoje.

Vokiečių baldų gaminimo įmonės Topstar sukurtas modelis atitinka visus saugos reikalavimus ir įgijęs LGA Tested Quality bei GS ženklus garantuoja aukščiausią gaminio kokybę.

SSENTIS 10

Susiję produktai

(There are 15 other products in the same category)